Ciężarówki i przyczepy inspektora MOT

Inspektorzy MOT samochodów ciężarowych i przyczep (samochodów ciężarowych) / ciężkich pojazdów użytkowych

Czy jesteś inspektorem MOT, który szuka różnorodnej pracy przy pojazdach ciężarowych i przyczepach wszystkich marek? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce w firmie De Jong Trucks & Trailers! Obsługujemy wszystkie marki samochodów ciężarowych i przyczep.

Opis pracy

Jako inspektor MOT jesteś odpowiedzialny za preferencje oraz późniejsze naprawy i konserwację samochodów ciężarowych i przyczep.

Wymagania do pracy

  • Doświadczenie w branży transportowej.
  • Potrafi pracować samodzielnie i w zespole.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie przeglądów MOT samochodów ciężarowych i naczep.
  • Doradztwo w zakresie wymaganych napraw i konserwacji.
  • Współpracuj ze współpracownikami, aby zapewnić efektywny przepływ pracy.

Co oferujemy

  • Pełne wyzwań stanowisko w dynamicznej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego i dokształcania się.
  • Koleżeńską atmosferę pracy i zmotywowany zespół.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia na dodatkowym stanowisku.
  • Możliwości zawodowe.

Zainteresowany?

Aplikuj bezpośrednio wypełniając poniższy formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 06 22607139

Czy jesteś zainteresowany tym stanowiskiem? Prosimy o uzupełnienie danych, a my skontaktujemy się z Tobą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek/piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00
Niedziela Zamknięte

Kontakt

To pole nie może być puste. Nie używaj znaków specjalnych.
Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.
Używaj tylko cyfr, spacji i znaku +.
To pole nie może być puste. Nie używaj znaków specjalnych..

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.